Václav Kloboučník: Díky umu našich pracovníků se povedlo časový termín opravy vodovodu v Markovicích zkrátit

0
960
Ilustrační foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Dobrý den. Dovolte mi rozšířit informaci o dnešní odstávce vodovodu v Markovicích. Na dnešní den byla naplánována odstávka v zásobení vodou pro občany v Markovicích (pro ulice Janderova a Ke Hřišti).

Bohužel v okamžiku, kdy došlo k „odkrytí“ problematického prvku vodovodu, bylo zjištěno počínající poškození šoupěte na odbočce z hlavního řadu. Z tohoto důvodu jsme rozhodli, že při jedné akci provedeme také náhradu tohoto šoupěte, čímž se ale rozšířila oblast „zasažená“ odstavením vody.

Při rozhodování o postupu opravy jsme stáli před dvěma možnostmi: buď provedeme opravu celou v jednom časovém termínu, anebo ji rozdělíme na dvě části (probíhala by ve dvou dnech) – rozhodli jsme pro první možnost. Díky umu našich pracovníků se povedlo časový termín opravy zkrátit – odstávka započala v 8:00 hodin a vodovod se začal zavodňovat v cca 11:15 hodin.

Za naší společnost se omlouvám všem občanům Markovic za nepříjemnost, která byla ale způsobena naší snahou provést opravu jako celek a „nezatěžovat“ občany druhým odstavením dodávky vody.

Ing. Václav Kloboučník, Vodárenská společnost Chrudim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here