V Penny marketu v ulici Obce Ležáků kradl recidivista. Odvezla si ho republiková policie

0
305
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 13. srpna krátce po sedmé ráno byli strážníci přivoláni do prodejny Penny Market v ulici Obce Ležáků, kde byl personálem prodejny zadržen muž, podezřelý z krádeže zboží. Hlídka na místě zjistila, že muž s trvalým pobytem v Bohuslavicích odcizil v prodejně prací prášky za více než 400 korun. Vzhledem k tomu, že muž byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen za majetkovou trestnou činnost, převzala případ k dořešení hlídka Policie ČR.

V Havlíčkově ulici chyběl na veřejném osvětlení kryt

V 8.42 hodin oznámil muž na linku 156, že v Havlíčkově ulici chybí u jedné z lamp veřejného osvětlení kryt patky. Oznámení bylo následně předáno k vyřízení odpovědnému pracovníkovi Technických služeb Chrudim, který kryt na lampu upevnil.

Stížnost na auta v protisměru v Lázeňské ulici

Po půl jedenácté dopoledne prověřovala hlídka oznámení, ve kterém muž uvedl, že Lázeňskou ulicí jezdí vozidla v protisměru. Provedenou kontrolou nebylo však žádné vozidlo zaregistrováno. Strážníci zde ale prováděli namátkové kontroly.

Parkovačky rozdané v Havlíčkově a Akátové ulici

Z Lázeňské se hlídka přesunula do Havlíčkovy ulice, kde měla na vyhrazených stáních u Všeobecné zdravotní pojišťovny neoprávněně parkovat vozidla. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. O deset minut později byla hlídka přivolána k dalšímu případu špatného parkování, tentokrát do Akátové ulice, kde měla vozidla parkovat na chodníku. Zde byly za stěrače vozidel umístěny tři výzvy.

Upozornění na zatoulaného psa poblíž benzinky

Po půl čtvrté odpoledne vyjížděli strážníci do Slatiňan, kde se měl v okolí čerpací stanice nacházet volně pobíhající pes. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádný volně pobíhající pes zde nebyl nalezen.

Uvolněné dlažební kostky na křižovatce u hotelu Bohemia

V 17.16 hodin přijal operátor městské policie oznámení, v němž muž uvedl, že na okružní křižovatce u hotelu Bohemia jsou uvolněné dlažební kostky, které se nachází ve vozovce. Oznámení bylo tedy předáno odpovědnému pracovníkovi firmy, zajišťující správu okružních křižovatek, který sdělil, že neprodleně vyjede na místo a zajistí vše potřebné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here