Mladý muž měl obtěžovat v Městském parku spoluobčany. Přivolaná hlídka ho musela poučit

0
325
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 18. dubna před devátou ráno kontaktoval strážníky s tím, že je v ulici Strojařů v okolí kontejnerů na odpad nepořádek. Hlídka oznámení prověřila a následně o odpadu, uloženém vedle přeplněné nádoby ke sběru plastů, vyrozuměla příslušného správce k zajištění nápravy.

Mladý muž měl obtěžovat v Městském parku občany

V 15.31 hodin požádal o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to vzhledem k vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení o neznámém muži, jenž měl v Městském parku obtěžovat občany. Hlídka na místě zastihla mladého člověka odpovídajícího popisu. Tento muž, jenž se protiprávního jednání nedopouštěl, strážníkům uvedl, že v parku pouze čeká na kamaráda. Hlídka zjistila jeho totožnost, poučila jej a poté odjela.

Děti si hrály v Hradištní ulici mezi automobily

V 19.19 hodin bylo oznámeno na linku 156, že si v Hradištní ulici hrají děti s míčem přímo mezi zaparkovanými automobily. Strážníci tedy děti poučili s tím, aby ve hře pokračovaly na nedaleké travnaté ploše. Poté hlídka prověřila vozidla, stojící na uvedeném místě, z nichž žádné nejevilo známky poškození.

Parkovačka za stání na vyhrazeném místě pro invalidu

Ve 22 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Bartůňka, kde nesprávně parkoval automobil, jenž zčásti stál na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy a také na chodníku. Hlídka na automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Strážníci museli odchyceného psa odvézt do útulku

Před půlnocí informovala strážníky žena o tom, že před vchodem jednoho z panelových domů v Topolské ulici sedí pes většího vzrůstu s obojkem na krku. Strážníci tedy zvíře odchytli, a protože se jim jeho majitele nepodařilo zjistit, byl nakonec pes umístěn do připraveného kotce v útulku v Sečské ulici.

Návštěva měla rušit noční klid v ulici Dr. Bartůňka

Čtyřicet minut po půlnoci bylo oznámeno na tísňovou linku, že v bytovém domě v ulici Dr. Bartůňka dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z konkrétního bytu. Při příjezdu strážníků byl však v uvedené budově klid. Hlídka přesto kontaktovala příslušnou obyvatelku, jež uvedla, že měla doma návštěvu. Protože přestupkové jednání strážníci neshledali, následně odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here