V prodejně na Palackého třídě byl zadržen zloděj. Odešel odsud s pokutou

0
389
Foto: Pixabay.com

Ve středu 5. května v 9.30 hodin se obrátil na strážníky obyvatel místní části Medlešice s tím, že mu cizí volně pobíhající pes, jehož majitele zná, zardousil kachnu a morče. Při příjezdu strážníků odpovědný muž uvedl, že se společně s oznamovatelem domluvil, že veškerou způsobenou škodu uhradí. Po vyřešení přestupku volného pobíhání s majitelem psa hlídka odjela.

Zákazník chodil v supermarketu bez respirátoru

Čtyři minuty po poledni oznámila na linku 156 ostraha supermarketu v ulici SNP, že se v jejich prodejně pohybuje jeden ze zákazníků bez respirátoru, jenž přes opakované upozornění odmítl své dýchací cesty řádně zakrýt. Hlídka po příjezdu do uvedeného supermarketu obdržela informaci, že dotyčný zákazník prodejnu mezitím opustil.

V prodejně na Palackého třídě zadrželi zloděje

Ve 12.30 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Hlídka v prodejně zastihla podezřelého muže, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal, proto s ním hlídka vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty.

Podezřelá osoba v okolí novostaveb ve Šnajdrově ulici

Několik minut po 21. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že se ve Šnajdrově ulici v okolí novostaveb pohybuje podezřelá osoba. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak tohoto člověka zde nezastihla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here