Na řece v Podfortenské ulici byla objevena labuť bez křídla

0
506
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 30. května v 7.10 hodin oznámil anonymní oznamovatel, že u konkrétního domu v Nezvalově ulici parkují automobily na zeleni. Hlídka tedy následně za stěrače těchto tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bezdomovec z Chroustovic opět kradl alkohol

O několik minut později byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou ze spáchání přestupku proti majetku byl v tomto případě muž bez domova z Chroustovic, jenž se přítomné hlídce doznal, že úmyslně pronesl za pokladní zónu bez zaplacení láhev alkoholu. Strážníci jeho počínání v prodejně zadokumentovali a spisový materiál postoupí k řešení Policii ČR.

Obsazené místo pro invalidu na Žižkově náměstí

V 9.37 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že jeho vyhrazené parkovací místo pro vozidlo invalidy na Žižkově náměstí neoprávněně obsadil cizí automobil. Hlídka po domluvě s oznamovatelem umístila za stěrač tohoto vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Čtyři parkovačky po upozornění v Radoušově ulici

Před půl dvanáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do Radoušovy ulice, kde oznamovatel zaregistroval v zóně zákazu stání stojící automobily. Hlídka na tato čtyři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Labuť bez křídla pod mostem v Podfortenské ulici

V 15.19 hodin oznámil na linku 156 občan, že pod mostem v Podfortenské ulici zpozoroval hejno labutí, z nichž jedna byla zraněná. Strážníci informaci na místě prověřili a poté telefonicky kontaktovali příslušného pracovníka záchranné stanice živočichů. Ten uvedl, že o výskytu labutě, jež v minulosti přišla o jedno křídlo, ví, ovšem zvíře je jinak celkově zdravotně v pořádku, proto není třeba je odchytnout a převzít do péče.

Zjevně opilý muž na silnici vedoucí do místní části Topol

Po 16. hodině byli strážníci přivoláni na silnici vedoucí do obce Topol, kde se měl pohybovat zjevně podnapilý muž. Hlídka tuto komunikaci prověřila, ovšem zmíněného člověka zde nezaregistrovala.

Bezdomovec ležící před vchodem do supermarketu

V 19.02 hodin informoval strážníky občan o tom, že před vchodem do supermarketu v ulici SNP leží na zemi bezdomovec. Vzhledem k momentálnímu vytížení strážníků bylo toto oznámení předáno Policii ČR.

Stížnost na rušení nočního klidu v ulici Dr. Václava Peška

Několik minut po půl jedenácté večer bylo oznámeno prostřednictvím linky 112 rušení nočního klidu v ulici Dr. Václava Peška, kde vycházel hluk z restaurace. Hlídka před tímto podnikem zastihla šest hostů, kteří se vzájemně bavili. Po vyřešení přestupku se strážníky se přemístili do interiéru restaurace, aby již nikoho nerušili, a hlídka poté odjela.

Podezřelé kličkující autobus v Rubešově ulici

Ve 23.07 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, protože bylo třeba prověřit oznámení o autobusu, jenž během jízdy Rubešovou ulicí na vozovce podezřele kličkoval. Hlídka prověřila okolí této ulice, avšak uvedené vozidlo nezaregistrovala.

Bezdomovec zvonil Na Šancích u dvěří a chtěl cigarety

Ráno po půl šesté vyjeli strážníci do sídliště Na Šancích, kde se v jednom z domů pohyboval muž bez domova, jenž zvonil na obyvatele a dožadoval se podání cigaret. Hlídka po příjezdu jednala s přítomným oznamovatelem, jenž uvedl, že dotyčný před jejím příjezdem budovu opustil, nastoupil do autobusu MHD a odjel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here