Bezdomovec ležel v Chrudimské nemocnici u dveří patologie

0
539
Foto: Pixabay.com

V úterý 16. března v 11.52 hodin oznámila na linku 156 sestra z interního oddělení Chrudimské nemocnice, že ve vstupní hale budovy sedí bezdomovec, jenž odmítá odejít. Hlídka po příjezdu tohoto muže, jenž nežádal lékařské ošetření, odsud vykázala.

Bezdomovec ležel u dveří chrudimské patologie

Ve 12.36 hodin byli strážníci opět přivoláni do Chrudimské nemocnice, protože tentokrát muž bez domova ležel u dveří patologie a odmítal zdravotnické zařízení opustit. Hlídka dotyčného opět z nemocnice vykázala.

Občan donesl strážníkům nalezený mobilní telefon

V 14.05 hodin se ke služebně městské policie dostavil občan, jenž na Tyršově náměstí nalezl cizí mobilní telefon. Strážníci tedy přístroj od muže převzali. Přibližně o dvacet minut později si nalezený telefon vyzvedl ve služebně jeho majitel z Chrudimi.

Opilec s více než třemi promile putoval na záchytku

O tři hodiny později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Čs. armády, kde na chodníku ležel opilý muž. Hlídka tohoto muže podrobila orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 3,09 promile alkoholu. Strážníci jej proto dopravili k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam ho hlídka vzápětí dopravila.

Na chodbě domu v Topolské ulici pobývali bezdomovci

V 17.44 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že se v jednom z bytových domů v Topolské ulici na společné chodbě zdržují dva bezdomovci, kteří odmítají budovu opustit. Hlídka oba zastihla již na ulici, když odcházeli. Po zjištění jejich totožnosti strážníci odjeli.

Nebezpečně nakloněný reklamní banner u Markovic

V 18.02 hodin upozornil strážníky občan na to, že před Markovicemi zaregistroval nebezpečně nakloněný reklamní banner, jenž by při pádu mohl někoho zranit. Strážníci informaci prověřili a poté reklamní plochu přemístili na závětrnou stranu, kde nehrozil její pád. O události hlídka učinila zápis do knihy závad a věc dala na vědomí úředníkům z Odboru správy majetku Městského úřadu Chrudim.

U České spořitelny ležel na zemi bezdomovec

V 18.05 byli strážníci přivoláni k České spořitelně na Palackého třídě, kde ležel na zemi bezdomovec. Hlídka tohoto člověka odsud vykázala.

Parkovačka za stání na zeleni ve Václavské ulici

Před půl osmou večer bylo oznámeno na linku 156, že ve Václavské ulici parkuje automobil na zeleni. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Obsazené místo pro invalidu v ulici Dr. Bartůňka

V 19.30 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Bartůňka, kde na parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů měly stát automobily bez příslušného označení. Hlídka v ulici zaregistrovala jedno takové vozidlo, na něž poté umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Bezdomovec tentokrát ležel ve vestibulu spořitelny

Po 21. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že u peněžního ústavu na Palackého třídě zpozoroval ležícího bezdomovce. Strážníci dotyčného zastihli uvnitř budovy v její přístupné části, odkud ho vykázali.

Dvě parkovačky za stání na zeleni U Stadionu

Ve 22.34 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu parkují automobily na zeleni. Hlídka tedy na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here